מעצבת פנים במרכז

מעצבת פנים במרכז

ניסיונה הרב של מעצבת הפנים אורנה פוריץ כולל תהליכי שיפוץ ועיצוב דירות באזור המרכז, שם היא משלבת את השכלתה גם כהנדסאית אדריכלות. שיפוץ דירות ותיקות במרכז הארץ מחייב הבנה מעמיקה בתשתיות הישנות, במציאת פתרונות לחידוש החלל, ובפיקוח צמוד על הביצוע. לדברי המעצבת אורנה פוריץ דירות קטנות במרכז הארץ מהוות אתגר מיוחד בגלל הצורך לבצע בהן שינויים מבניים מסיביים, דוגמת הרחבת פתחים קיימים או פריצת פתחים חדשים, הסרת קירות להרחבת החלל, טיפול בעמודים וכיו”ב, לקבלת מסגרת חלל חדשה, ולכן ודורשים ממעצבת הפנים גם ידע הנדסאי-אדריכלי. פרויקטים שביצעה המעצבת אורנה פוריץ פזורים בצפון ובאזור המרכז, ומקיפים בנייה חדשה לצד תהליכי שיפוץ של בתים/דירות קיימים.

מוזמנים ליצור קשר לתיאום פגישת היכרות 050-943-7427
או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם!

 

מעצבת פנים מומלצת

תהליך של שיפוץ או עיצוב פנים כרוך בלא מעט התלבטויות, בקבלת החלטות ובעלויות כספיות, ולכן רצוי מאד לפנות למעצבת פנים מיומנת שתוכל להציג בפניכם המלצות. המלצות של לקוחות עבורם ביצעה פרויקטים דומים הם מפתח לשקט נפשי, לידיעה שאתם בידיים טובות של מעצבת פנים מומלצת במרכז, שתהיה קשובה לרצונות שלכם תדע ‘לחדד’ את הצרכים האמיתיים שלכם, להגות עבורם פתרונות טובים, לדייק את שפת העיצוב וגם ‘לשמור’ על התקציב שלכם. הליווי הצמוד כולל גם פיקוח ובחירת חומרים, וככל שהדיאלוג עם מעצבת הפנים יתנהל כשיח משותף ופורה, כך מובטח שהתוצאה תענה על הציפיות ותגשים עבורכם את חלום ההתחלה החדשה בצורה הטובה ביותר. המקצועיות המשולבת של אורנה פוריץ מעניקה לה תואר נוסף של מעצבת פנים מומלצת המביאה איתה ידע רב תחומי הנוגע גם בהיבטי אדריכלות ופיקוח, שהינם משמעותיים ביותר לתהליך העבודה ומבטיחים את התנהלותו התקינה.

מעצבת פנים

רכישת דירה/בית חדש או החלטה על שיפוץ הקיים, הם תהליכים שמובילים להתחלה חדשה. הדרך לשם, כפי שידוע לכל, עלולה להיות מתישה לעתים, אך לא בהכרח. ליווי צמוד של אורנה פוריץ, מעצבת פנים מיומנת, יכול להפוך אותה למהנה ומרגשת. אורנה פוריץ היא הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים במרכז בעלת ניסיון רב בתחום התכנון לגווניו, בעלת סטודיו ‘בוטיקי’ העוסק בתכנון ועיצוב בתים ודירות, משרדים וחללים ציבוריים. כמעצבת פנים שהיא גם הנדסאית אדריכלות, אורנה פוריץ מעניקה מענה תכנוני שלם ומקיף למכלול הצרכים הנדרשים, תוך מציאת פתרונות מקוריים, פונקציונאליים ואסתטיים, המאפשרים לדייק את החלל בהתאמה לרצון הלקוחות. מה הופך את אורנה פוריץ למעצבת הפנים המומלצת עבור הפרויקט שלכם? התשובה לשאלה טמונה בידע המקצועי שלה, שמשלב תואר של הנדסאית אדריכלות, לימודי עיצוב פנים, וניסיון רב שנים הכולל טיפול בפרויקטים מגוונים, ובכלל זה פיקוח בנייה.

פרויקטים אחרונים

מחפשים מעצבת פנים במרכז? אשמח להיות חלק מהפרויקט הבא שלכם!