עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים באזור מרכז הארץ, ובתל אביב בעיקר, מפגיש לא פעם את העוסקים בתחום עם דירות ותיקות מאד, מהן בעלות שטח קטן במיוחד. מטבע הדברים בדירות מסוג זה נדרש עיצוב פנים מסיבי הכולל טיפול יסודי וחידוש של התשתיות ישנות, ומציאת פתרונות לאילוצים קיימים על מנת להכשיר את החלל המיושן לכדי מרחב עכשווי ‘שעובד’ טוב. לצד זאת, הנוף הבנוי במרכז הארץ כולל גם לא מעט מגדלי מגורים חדשים, בהם עיצוב הפנים של הדירות אינו נדרש לטיפולים מסוג זה, ולכן, במקביל למענה לצרכים הספציפיים של הדיירים, מתמקד בד”כ בהיבטים אסתטיים. כך למשל, לא מעט מהמגדלים באזור המרכז משקיפים אל נוף הים או אל נוף אורבאני, שיכול להוות השראה לעיצוב פנים במרכז שממנף אותו כתוכן מוביל במופע החלל.

מוזמנים ליצור קשר לתיאום פגישת היכרות 050-943-7427
או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם!

 

עיצוב פנים מודרני וכפרי

בטווח סגנונות עיצוב הפנים הקיים, הרווחים ביותר הם עיצוב פנים מודרני ועיצוב פנים כפרי, שנחשבים לשני קצוות מנוגדים. עיצוב פנים מודרני עושה שימוש בחומרים שנחשבים עכשוויים כזכוכית ומתכות, ומאופיין בגיאומטריה נקייה המייצרת חלל תמציתי ומדויק. לעומתו, עיצוב פנים כפרי, כשמו כן הוא, משלב מוטיבים שחרותים בתודעה כטיפוסיים לסגנון, באמצעות פלטת חומרים וצבעים עשירה וחמימה, דוגמת טקסטילים רכים, חומרים טבעיים כעץ גולמי, לבנים או אבנים, ושילוב אלמנטים שמתקשרים אליו. הבחירה בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים כפרי היא נגזרת של התאמה ללקוחות ולהעדפותיהם האסתטיות.

עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא תחום שקשור לתכנון ואדריכלות, ומתמקד בחללי פנים. התהליך אינו מתמצה בבחירת הרהיטים, החלטה על סגנון המטבח או אריחי החיפוי בחדר הרחצה, ומתחיל הרבה קודם לכן בטיפול בחלל עצמו, בין אם מדובר בדירה, בבית, במשרד או בית עסק מסחרי. השלב הראשון בתהליך עיצוב פנים הוא הבנת הצרכים, הדרישות והחלומות של הדיירים/הבעלים. על בסיס הבנה זו נבחנים נתוני החלל במטרה לעמת את הרצוי עם המצוי, לאמוד אפשרויות שונות, ולגבש את הרעיון התכנוני כך שיתאים למבוקש. עיצוב פנים נדרש להתייחס למבנה החלל, לגובהו, לאופי זרימת התנועה בו, לפתחים קיימים ולגודלם, לאלמנטים מבניים כקורות ועמודים וכד’, כשאלה מהווים את נקודת המוצא לתהליך כולו.

פרויקטים אחרונים

מחפשים עיצוב פנים במרכז? אשמח להיות חלק מהפרויקט הבא שלכם!